Dzisiejsze imieniny: 23 lipca 2017
Bogny, Sławosza, Żelisława
Start -> O NAS

Zobacz nas na

partnerzy


Tworzymy niezapomniane dekoracje florystyczne, by celebrować wyjątkowe chwile. Galeria Florystyczna zajmuje się wykonywaniem gustownych dekoracji kwiatowych, aby stylowo zaakcentować wyjątkowe wydarzenia w Państwa życiu. Naszą główną dziedziną jest florystyka ślubna.
Zapewniamy Państwu profesjonalną i kompleksową oprawę kwiatową w dniu Waszego ślubu: wiązanki ślubne, butonierki, biżuterię kwiatową, dekoracje pojazdów do ślubu, dekorację kościoła, dekoracje sali weselej, bukiety w ramach podziękowań i kosze upominkowe.
Dla tych z Państwa, którzy chcą w fantazyjny sposób upiększyć swój ślub, proponujemy uroczy pokaz baniek mydlanych. Wykonujemy także oryginalną biżuterię ślubną, robioną ręcznie wedle upodobań przyszłej Panny Młodej. Biżuterię tą wykonujemy z kamieni półszlachetnych oraz kryształów Swarovski. Kwiaty na ślub dowozimy gratis na terenie Lublina. Zajmujemy się tworzeniem kompozycji kwiatowych na Komunię, pogrzeby, bankiety, przyjęcia okolicznościowe, oraz inne okazję. 
Oferujemy kwiatowe aranżacje wnętrz przeznaczone zarówno do mieszkań, jak również do biur, hoteli, sal konferencyjnych, bankietowych, restauracji i instytucji. Nasze dekoracje przygotowujemy z kwiatów ciętych, doniczkowych, oraz suchego materiału roślinnego.
Dowozimy kwiaty pod wskazany adres. Na terenie Lublina dostawa gratis.Aby każdy z Państwa miał pełną satysfakcje z naszych usług, każde zlecenie traktujemy indywidualnie. 
Pragniemy, aby każda uroczystość była niepowtarzalna za sprawą naszych wyjątkowych dekoracji florystycznych, które tworzymy dla Was z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem. 

Aleksandra Więckowska