Dzisiejsze imieniny: 23 lipca 2017
Bogny, Sławosza, Żelisława
Start -> OPINIE

Zobacz nas na

partnerzy


Komentarze 

 
#8 dagmara 2012-10-31 19:33
Nie wiem czy to przez to,że Pani miała dużo pracy czy z innego powodu ale zamówiony stroik okazał się totalnym badziewiem niczym nie przypominającym zdjęcia w galerii.Pani pisała,że będzie podobny lecz nie taki sam zaakaceptowałam fakt no ale próżno doszukać się choć minimalnego podobieństwa....szkoda bo po opiniach i zdjęciach zapowiadało się całkiem dobrze.
Cytować
 
 
#7 Jola 2012-04-04 13:34
Pani Olu, nie wiem czemu spośród wielu ofert wybrałam własnie Pani Galerię. Ale wiem, że lepiej zrobić nie mogłam. Nie tylko przygotowała Pani piękny wieniec pogrzebowy i dostarczyła go w moim imieniu, ale wykazała Pani dużo życzliwości. Z przyjemnością polecę pani Galerię Wszystkim, którzy potrzebują pięknych kwiatów na każdą okazję. W Gdańsku już wszystkim o Pani powiedziałam.Serdecznie pozdrawiam :-)
Cytować
 
 
#6 justyna 2012-02-23 20:04
Ja Galerię znam z polecenia bardzo zadowolonych znajomych i absolutnie potwierdzam. W ciężkich chwilach wyrozumiali , mimo zmian elastyczni...Wieńce pogrzebowe na telefon piękne w dobrej cenie z dowozem na czas.Zamawiałam z Poznania i na prawdę byłam zdziwiona ,że tak można ...Dziękuję bo wiem ,że nie byłam łatwym klientem , ale tym bardziej dziękuję ... i pozdrawiam Olu - życzyłabym sobie takiej firmy w Wielkopolsce !
Cytować
 
 
#5 Magdalena 2011-11-07 16:54
Pani Olu!Bardzo serdecznie dziękuję za piękną dekorację kościoła, samochodu i
bukiety. Wszystko było pięknie wykonane, ze smakiem i precyzją.Bardzo dziękuję
Pozdrawiam Magdalena
Cytować
 
 
#4 Monika 2011-10-28 20:57
Na Galerię Florystyczną Pani Oli trafiłam w internecie, nie mieszkam w Lublinie. Chciałam zamówić oryginalne i ładne wiązanki na groby moich bliskich na 01. listopada. Kontakt z Panią Olą był bardzo profesjonalny i miły. Wykonanie wiązanek, przesłanie zdjęć na maila przed zakupem i wysyłka kurierem do Otwocka błyskawiczna. Polecam wszystkim tą firmę, jest w 100% rzetelna i profesjonalna. Dziekuję za miłą obsługę i pozdrawiam:)
Cytować
 
 
#3 Łukasz J. 2011-10-06 10:40
Z pracy Pani Oli jesteśmy bardzo zadowoleni :) Wiązanki i butonierki są dokładnie tym, z czym chcieliśmy iść razem do ołtarza!!! :D Zaskoczyło nas niesamowicie solidne i staranne wykonanie i bardzo, ale bardzo dokładne odwzorowanie z prawdziwych kwiatów tego co przekazaliśmy Pani Oli na zdjęciach. Wielki plus daję za to, że wszystkie zamówione wiązanki i butonierki zostały mi w dzień ślubu przywiezione prosto do domu, co oszczędziło mi, zwłaszcza w tak ważnym dniu z bardzo napiętym harmonogramem, dodatkowych zmartwień i problemów na głowie. Wielkim atutem prac wykonywanych przez Galerię Florystyczną jest również cena usług – dla nas za wszystko było to niewiele ponad 200zł, a biorąc pod uwagę koszty wydatków ślubnych i to, że otrzymaliśmy produkt spełniający nasze oczekiwania w 100%, to naprawdę niewiele i warto było. Polecam!!!

Pozdrowienia,
Łukasz i Agnieszka Jesionek
Cytować
 
 
#2 Jola 2011-07-01 10:35
Na Galerię trafiłam przypadkiem i nie mogłam lepiej. Usiłowałam zamówić kwiaty na pogrzeb kolegi z Lublina - Mirka Olszówki, bo nie mogłam osobiście przyjechać. Spotkałam się nie tylko z profesjonalnym wykonaniem wiązanki ale i z wielką, ludzką życzliwością, której coraz mniej. Zdjęcie palmy otrzymałam mailem wcześniej, została dostarczona na miejsce pogrzebu a rachunek otrzymałam pocztą i dopiero wtedy zapłaciłam. Tak powinno się traktować klienta. Polecam wszystkim usługi tej firmy, również tym nie mieszkającym w Lublinie - dziękuję - Jola z Gliwickiego Teatru Muzycznego.
Cytować
 
 
#1 monika 2011-06-29 19:19
Bukiety pięknie i starannie wykonane. Całe zamówienie otrzymaliśmy do domu na umówioną godzinę. Pani Ola to profesjonalistk a godna polecenia. Jeszcze raz dziękuję.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież